+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
ÖNEMLİ: ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU DUYURUSU 4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlayacaktır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılabilecektir. Başvuru Şekli ve Yeni Prosedürler İlgili A’dan Z’ye Tüm Detaylar En Kısa Sürede Web Sitemizde Ve Facebook Sayfamızda Yayınlanacaktır. Tüm Gelişmeleri Takip Etmek için Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/Cinvize
TÜMÜNÜ GÖR

İlk defa Çin vizesi alacaklar için önemli duyuru! 09/01/2015

Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu İstanbul / Çin Ankara Büyük Elçiliği Ankara – 09/01/2015 Tarihli duyurusunda “İlk defa Çin vize başvurusunda bulunacak kişilerin şahsen mülakata gelmeleri” gerektiğini belirtmiştir.

Şahsi başvuru işlemleri ve aşamaları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Talep ettiğiniz Vize kategorisine uygun tüm belgeleri kargo/kurye ile göndermeniz veya şahsen vize servisimize getirmeniz gerekmektedir.

Pasaport ve tüm belgelerinizi eksiksiz olarak Başvuruya hazır hale getirip randevunuzu alınır.

Şahsi mülakatın gerçekleşeceği tarih tarafınıza bildirilir.

Size bildirilen Mülakat tarihinde en az 15 dakika önce Çin Halk Cumhuriyeti Konsolosluğu önünde olmanız tavsiye edilir.

Başvurunuz Vize Servisimiz eşliğinde gerçekleştikten sonra işleme giren pasaport’unuz 1 hafta (7 gün) sonra servisimiz personeli tarafından teslim alınır ve tarafınıza ulaştırılır.

Not: Yukarıdaki tüm bilgiler “ilk kez Çin vizesi alacak kişiler için geçerlidir.”

Daha önce Çin vizesi almış kişilerin şahsen mülakata gelmelerine gerek yoktur ve vize servisimiz pasaport sahibi adına başvuru yapma yetkisine sahiptir.

cinvizesidata12

Yorumlar

Facebook Yorumları

10 Ocak 2015
5.809 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN