+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Belediye Onaylı Davetiye Örneği (Barkodlu)

ÇİN VİZESİ BELEDİYE ONAYLI BARKODLU RESMİ DAVETİYE Örneği

Daha önce en az 3 veya daha fazla Çin vizesi olanlar kişilerin Resmi Davetiye temin etme zorunluluğu yoktur. Normal antetli kağıda kaşeli imzalı şirket davetiyesi temin etmeleri yeterlidir.

Fakat Daha önce en az 3 çin vizesi olmayanlar veya hiç çin vizesi olmayan kişiler, mutlak Belediye onaylı barkodlu resmi davetiye temin etmek zorundadırlar.

Çin’deki yetkilendirilmiş Kurumlardan Davetiye Mektubu, Davetiye onay Mektubu yada yabancı uzman davetiye mektuplarına ilişkin aşağıda bir örnek verilmiştir. Bu davetiyelerin Çin’deki şirketler yada bireyler tarafından temin edilmesi gerekmektedir. Çin’de Her eyalette, şehirde, bölgede bu yetkilendirilmiş kurumlar değişebilmektedir. Çin’dek şirketler hangi kurumlardan bu davetiyelerin temin edebilecekleri konusunda fikir sahibidirler. Çin vizesi için Çin’deki ziyaret edeceğiniz, iş ortaklığı yapacağınız firma ile iletişime geçip aşağıdaki örneği kendilerine gönderdiğiniz taktirde nasıl bir davetiye göndermeleri konusunda fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu Resmi davetiye Şartının ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. İptal edilme ihtimali. Bu konuyla ilgili tüm gelişmeler ilk andan itibaren Çin Vize Servisi Facebook sayfamızdan tüm pasaport sahiplerine duyurulacaktır.

Çin Vize Servisi / Vizeport Vize Servisi

ÇİN RESMİ DAVETİYE ÖRNEĞİ:

20.337 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.