+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
ÖNEMLİ: ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU DUYURUSU 4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlayacaktır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılabilecektir. Başvuru Şekli ve Yeni Prosedürler İlgili A’dan Z’ye Tüm Detaylar En Kısa Sürede Web Sitemizde Ve Facebook Sayfamızda Yayınlanacaktır. Tüm Gelişmeleri Takip Etmek için Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/Cinvize
TÜMÜNÜ GÖR

ÇİN VİZE RESMİ DAVETİYE Örneği

ÇİN VİZE RESMİ DAVETİYE Örneği

Çin’deki yetkilendirilmiş Kurumlardan Davetiye Mektubu, Davetiye onay Mektubu yada yabancı uzman davetiye mektuplarına ilişkin aşağıda bir örnek verilmiştir. Bu davetiyelerin Çin’deki şirketler yada bireyler tarafından temin edilmesi gerekmektedir. Çin’de Her eyalette, şehirde, bölgede bu yetkilendirilmiş kurumlar değişebilmektedir. Çin’dek şirketler hangi kurumlardan bu davetiyelerin temin edebilecekleri konusunda fikir sahibidirler. Çin vizesi için Çin’deki ziyaret edeceğiniz, iş ortaklığı yapacağınız firma ile iletişime geçip aşağıdaki örneği kendilerine gönderdiğiniz taktirde nasıl bir davetiye göndermeleri konusunda fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu Resmi davetiye Şartının ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. İptal edilme ihtimali. Bu konuyla ilgili tüm gelişmeler ilk andan itibaren Çin Vize Servisi Facebook sayfamızdan tüm pasaport sahiplerine duyurulacaktır.

Çin Vize Servisi / Vizeport Vize Servisi

ÇİN RESMİ DAVETİYE ÖRNEĞİ:

Çin Ticari Vizesi Resmi Davetiye Örneği

Çin Ticari Vizesi Resmi Davetiye Örneği

Yorumlar

Facebook Yorumları

06 Şubat 2016
8.743 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN