+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜMÜNÜ GÖR

ÇİN VİZE RESMİ DAVETİYE Örneği

ÇİN VİZE RESMİ DAVETİYE Örneği

Çin’deki yetkilendirilmiş Kurumlardan Davetiye Mektubu, Davetiye onay Mektubu yada yabancı uzman davetiye mektuplarına ilişkin aşağıda bir örnek verilmiştir. Bu davetiyelerin Çin’deki şirketler yada bireyler tarafından temin edilmesi gerekmektedir. Çin’de Her eyalette, şehirde, bölgede bu yetkilendirilmiş kurumlar değişebilmektedir. Çin’dek şirketler hangi kurumlardan bu davetiyelerin temin edebilecekleri konusunda fikir sahibidirler. Çin vizesi için Çin’deki ziyaret edeceğiniz, iş ortaklığı yapacağınız firma ile iletişime geçip aşağıdaki örneği kendilerine gönderdiğiniz taktirde nasıl bir davetiye göndermeleri konusunda fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu Resmi davetiye Şartının ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. İptal edilme ihtimali. Bu konuyla ilgili tüm gelişmeler ilk andan itibaren Çin Vize Servisi Facebook sayfamızdan tüm pasaport sahiplerine duyurulacaktır.

Çin Vize Servisi / Vizeport Vize Servisi

ÇİN RESMİ DAVETİYE ÖRNEĞİ:

Yorumlar

Facebook Yorumları

10.758 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.