+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

DEİK’de Liu Qiying ve Genertec ile yatırım toplantısı

çin vizesi

deik toplantısı

Çin Halk Cumhuriyeti Zhuhai Yatırım ve Promosyon Ofisi Genel Direktörü Sayın Liu Qiying ve Genertec Yatırım firmasının temsilcilerinin katılımı ile 25 Haziran 2014 tarihinde saat 09:00’da DEİK’te bir toplantı düzenlenecektir.

Zhuhai, Macau’ya yakınlığı ve Elmas nehri deltasındaki konumu ile çok stratejik bir şehirdir. Çin’de uygulamaya konan Özel Ekonomi Bölgelerinin pilot şehri olan Zhuhai’de önce çıkan sektörler: Turizm, elektrikli ev aletleri, tarım, gemicilik, ulaştırma ve lojistiktir. Zhuhai’nin 2013 yılında Türkiye ile olan ticaret hacmi 150 bin dolar civarındadır.

Bu çerçevede söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu doldurularak en geç 24 Haziran 2014 tarihine kadar DEİK’e ( Adem Kula 0212 270 37 84 no’lu faksa veya akula@deik.org.tr e-posta) adresine iletilmesi hususunu bilgilerinize sunarım.DEIK-çin

4.127 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.