+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
ÖNEMLİ: ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU DUYURUSU 4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlayacaktır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılabilecektir. Başvuru Şekli ve Yeni Prosedürler İlgili A’dan Z’ye Tüm Detaylar En Kısa Sürede Web Sitemizde Ve Facebook Sayfamızda Yayınlanacaktır. Tüm Gelişmeleri Takip Etmek için Facebook sayfamızı takip edin: facebook.com/Cinvize
TÜMÜNÜ GÖR

Çin nükleer enerjide Türkiye’nin potansiyel ortağı

Türkiye’nin Pekin büyükelçisi Murat Salim Esenli, Türk-Çn ilişkilerinin çok boyutlu bir şekilde geliştiğini vurgulayarak, Çin’in nükleer enerji alanındaki bilgi birikiminin dünyada çok iyi anlaşılmadığının altını çizdi.

Çin’in dünyada bilinen nükleer enerji teknolojilerinin hepsine hakim olduğunu kaydeden Esenli,”Çin’in üçüncü ve dördüncü nesil nükleer enerji  üretim merkezleri üzerinde çalıştığını anlattı.

Esenli, Çin’in birikimli ve dikkatli olduğunu vurgulayarak, bu açıdan Türkiye ile potansiyel bir ortak olduğunu bildirdi ve “Biz de bu anlamda Çin Halk Cumhuriyeti ile işbirliği yapabileceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Facebook Yorumları

24 Haziran 2012
1.280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN