+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Çin Konsolosluğu Duyuru – Çin Vizesi Hakkında – 01-12-2023

01.12.2023 tarihi itibariyle 2023 yılında 2 kez Çin Halk Cumhuriyeti’ne giriş yapan kişiler Yıllık – Çok Girişli vize başvurusu yapabileceklerdir.

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu / Çin Vizesi Hakkında

01.12.2023 tarihi itibariyle 2023 yılında 2 kez Çin Halk Cumhuriyeti’ne giriş yapan kişiler Yıllık – Çok Girişli vize başvurusu yapabileceklerdir.

Vize başvurularında 3 kez giriş şartı devam etmektedir. Yalnızca 2023 yılında 2 kez girişi olan başvurular TBD olacaktır.

Önceki yıllarda bulunan girişler ile 3 girişin tamamlanması durumunda işlemler normal işlem süresinde sonuçlanacaktır.

Ayrıca; Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Fransa ve Malezya pasaportuna sahip olan kişiler 15 güne kadar vizesiz olarak seyahat edebileceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.