+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

ÇİN RESMİ BAYRAMI 1-7 EKİM / Çin Konsolosluğu Tatili

ÇİN RESMİ BAYRAMI 1-3 EKİM / Çin Konsolosluğu Tatili
Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu/Ankara Büyükelçiliği 1-3 Ekim tarihleri arasında Resmi Bayramları sebebi ile çalışmayacaktır.

cinvizesiÇİN RESMİ BAYRAMI 1-3 EKİM / Çin Konsolosluğu Tatili

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu/Ankara Büyükelçiliği 1-3 Ekim tarihleri arasında Resmi Bayramları sebebi ile çalışmayacaktır.

Çin Konsolosluğu/Büyükelçilikleri Resmi Bayramlarında çalışmamaktadır. Fakat tatil aralığı konusunda henüz kesin bir bilgi verilmemiştir, fakat 1-7 Ekim tarihleri arasında (1 Hafta) olacağı tahmin edilmektedir.

Çin Vize Başvurusunda bulunacak pasaport sahiplerine duyurulur.

Bu Durum da: 

24 Eylül tarihinde işleme giren pasaportlar: 29 Eylül’de çıkacak

26 Eylül tarihinde işleme giren pasaportlar: 08 Ekim’de çıkacak

29 Eylül tarihinde işleme giren pasaportlar: 10 Ekim’de çıkacak


 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.