+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜMÜNÜ GÖR

Çin Ticari Vizesi [ M Vize ]

Çin Ticari Vizesi [ M Vize ]

ÇİN TİCARİ FAALİYETLER VE SPORTİF YARIŞLAR İÇİN VİZE:

Çin M Vizesi: Çin’e ticari faaliyetlerde (fuar, ticari görüşme, ticari spor yarışları, vs.) bulunmak üzere giden şahıs başvurularında verilen vize türüdür.

M Vize başvurusu için gerekli olan evraklar:

Ticari Çin vize başvuru için aşağıdaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir.

TİCARİ VE GRUP ÇİN VİZESİ İÇİN STANDART OLARAK İSTENİLEN EVRAKLAR

ÇİN VİZESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

 

ÖNEMLİ: Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi

Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır.

Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.

  • Çin’e ilk kez vize başvurusu yapacak kişilerin normal davetiye ile başvuru yapabilmektedir, fakat Çin Konsolosluğu/Elçiliği normal davetiye ile işleme giren başvuruları 2-4 ay işlemde tutmaktadır. Başvurunuzu normal süreçte (10-12 günde) sonuçlanması için mutlaka Çin’den Belediye onaylı resmi davetiye getirmeniz gerekmektedir.
  • Daha önce en az 2 adet kullanılmış Çin Vizeniz var ise Belediye davetiyesi temin etmenize gerek yoktur. Çin’deki herhangi bir firmadan normal şirket davetiyesinin mail yoluyla okunaklı ve renkli kopyasını temin etmeniz yeterlidir.
  • Çin’deki davetiye temin ettiğiniz ya da daha önce ticaret yaptığınız Çinli firmadan tarafınıza kesilmiş en az (10.000 USD) lık imzalı ve kaşeli fatura fotokopisi sunmanız gerekmektedir.
  • 2017 Aralık ayından sonra Çin Konsolosluğu veya Büyükelçiliğinde Çin vizesi için Parmak izi vermediyseniz, size alacağımız randevu tarihinde başvuru merkezine gelip parmak izi vermeniz gerekecektir.
  • Pasaportunuzun seyahat bitiş tarihi geçerli olacak şekilde en az 6 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir.
  • Pasaportunuzda karşılıklı olacak şekilde en az 2 boş sayfası bulunduğuna dikkat ediniz.

Çin Vizesi almak için bizi arayın

7-24

[important][/important]

Not: Turistik vizelerde Sadece 1 Giriş/Normal veya 1 Giriş/Eksres türleri geçerlidir.

Yorumlar

Facebook Yorumları

6.381 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN