+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Çin Konsolosluğu Duyurusu: Çin vize başvurularında kolaylık: 16.03.2021

Değerli Yolcularımız;

Çin İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yapılan yeni vize duyurusuna göre;

Pandemi öncesi geçerli olan vize kuralları ve evrakları geçerli olup ek olarak Çin’de üretilen COVID 19 aşılarıyla aşılanmış ve T.C Sağlık Bakanlığından alınmış aşı sertifikası ile başvuru yapılabilir.

1- Ticari vize için: Çin’e yıllara bakmaksızın en az 3 girişi olan yolcularımızın normal şirket davetiyesi temin edilmesi, diğer şirket evraklar ve aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir. Çin’e 3 girişi olmayan yolcularımız belediye barkotlu davetiye temin etmesi gereklidir.

2- Çalışma vizesi için: Pandemi öncesi alınan çalışma davetiyesi temin edilmesi, diğer temin edilmesi gereken evraklar ve aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir.

3- Aile vizesi için: Çin’de yaşayan eş tarafından yazılan davet mektubu ve diğer evraklarla birlikte aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir.

Not: Çin’e seyahat eden yolcuların hem nükleik asit hem de IgM antikor testlerinin negatif sonuçlarını sunmaları gerekliliğinde bir değişiklik olmamıştır. Çin’e girdikten sonra karantina ve gözlem ile ilgili resmi düzenlemelere uymanız gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.