+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

İlk defa Çin vizesi alacaklar için önemli duyuru! 09/01/2015

Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu İstanbul / Çin Ankara Büyük Elçiliği Ankara – 09/01/2015 Tarihli duyurusunda “İlk defa Çin vize başvurusunda bulunacak kişilerin şahsen mülakata gelmeleri” gerektiğini belirtmiştir.

Şahsi başvuru işlemleri ve aşamaları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Talep ettiğiniz Vize kategorisine uygun tüm belgeleri kargo/kurye ile göndermeniz veya şahsen vize servisimize getirmeniz gerekmektedir.

Pasaport ve tüm belgelerinizi eksiksiz olarak Başvuruya hazır hale getirip randevunuzu alınır.

Şahsi mülakatın gerçekleşeceği tarih tarafınıza bildirilir.

Size bildirilen Mülakat tarihinde en az 15 dakika önce Çin Halk Cumhuriyeti Konsolosluğu önünde olmanız tavsiye edilir.

Başvurunuz Vize Servisimiz eşliğinde gerçekleştikten sonra işleme giren pasaport’unuz 1 hafta (7 gün) sonra servisimiz personeli tarafından teslim alınır ve tarafınıza ulaştırılır.

Not: Yukarıdaki tüm bilgiler “ilk kez Çin vizesi alacak kişiler için geçerlidir.”

Daha önce Çin vizesi almış kişilerin şahsen mülakata gelmelerine gerek yoktur ve vize servisimiz pasaport sahibi adına başvuru yapma yetkisine sahiptir.

cinvizesidata12

8.559 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.