+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Çin ve İran’ın Ekonomik İlişkileri Gelişiyor

Çin ve İran arasındaki ekonomik işbirliği sonuç getiriyor. 2014
yılı Ocak-Kasım ayları arasında ticaret hacmi yüzde 36 artarak
47,5 milyar dolar oldu.

cinpakistanÇin ve İran arasındaki ekonomik işbirliği sonuç getiriyor. 2014 yılı Ocak-Kasım ayları arasında ticaret hacmi yüzde 36 artarak 47,5 milyar dolar oldu.

Çin ve İran’ın Ekonomik Dostlukları Pekişiyor

Çin ve İran arasındaki ekonobik işbirliği sonuç getiriyor. 2014 seneyin Ocak-Kasım ayları arasında ticaret hacmi yüzde 36 artarak 47,5 milyar dolar oldu.

Çin ve İran arasındaki ekonobik işbirliği sonuç getiriyor. 2014 seneyin Ocak-Kasım ayları arasında ticaret hacmi yüzde 36 artarak 47,5 milyar dolar oldu.

İran ile Çin arasındaki toplam ticaret hacminin, 2014 seneyin Ocak-Kasım ayları arasında yüzde 36 artarak 47,5 milyar dolara eriştiği bildirildi. Tasnim Haber Ajansı’nın haberine göre, Çin Gümrüğü, iki ülke arasındaki dış ticaret hacminin, bir evvelki seneye göre yüzde 36 oranında artış gösterdiğini, 2013 yılındaki dış ticaret hacminin ise 35 milyar dolar olduğunu açıkladı. Açıklamaya göre, Çin’in İran’a yaptığı ihracatın yüzde 87 oranında ciddi bir büyüme ile 22 milyar dolara ulaşırken İran’ın da Çin’e yaptığı ihracatının yüze 10 artarak 25,5 milyar dolara eriştiği kaydedildi. Çin’in İran’dan ithal ettiği en önemli ürünlerden birini petrol oluşturuyor.

4.460 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.