+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Çin Yer bilimlerini izlemek için yatırım yapıyor

PEKİN – Çin’in ülkenin kamu sağlık tesislerinde pilot reformu için 311 ilçe ya da bir programda ilçe düzeyi şehir aday gösterdi, Sağlık Bakanlığı Salı günü açıkladı.

Ulusal girişim bakanlığına göre, 83 ilçe veya Doğu Çin ilçe düzeyi şehir, Orta Çin’deki 136 ve Batı Çin’de 92 içerir.

311 ilçe veya ilçe düzeyi şehir kendi kapasitesini artırmak için 2015 yılına kadar finans, yönetim ve insan kaynakları konusunda reformlar yapması bekleniyor.

Bakanlık reformu rehberlik ve veri toplamak ve kentlerdeki önemli kamu hastaneleri gelecekteki reform deneyimi oluşturmak için üst düzey sağlık yetkilileri için raporlar sunmayı kendi lider grubu her set için ilçe istedi.

Devlet Konseyi veya Bakanlar Kurulu tarafından Haziran ayı başında yayınlanan bir rehber göre, pilot program hizmetlerini gözardı ederken Çin hastanelerde tıbbı satış ağırlıklı güvenmek mevcut finansman mekanizması arındırmayı planlıyor.

İlçe hastanelerinde kırsal alanlarda ülkenin sağlık ağının omurgasını olarak bilinen ve doğrudan 900 milyon Çinli üzerinden hizmet vermektedir. Kırsal hastalarda, ancak, daha kaliteli hizmet aramak için şehirlerde büyük hastanenin içine sel eğilimindedir.

Program ilçe düzeyindeki sağlık tesisleri, insanların güvenini yeniden ve her ilçe içinde tüm hastaların yüzde 90 hizmet veren bir hedefi belirledi.

3.378 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.