+90 212 238 55 35

Sosyal Medyada Biz}

DUYURULAR
Güncel Çin Vize başvuru bilgilendirmesi Çin Vize prosedürleri ve kuralları Çin konsolosluğu/elçiliği tarafından çok sık değişiklik gösterdiğinden dolayı Çin Vize Servisimiz tarafından sıkı olarak takip edilmekte ve burada web sitemizde tüm güncellemeler siz pasaport sahipleri ile paylaşılmaktadır. Şu an güncel olarak Çin vize başvurusu yapacak kişilerin %90’ını kapsayacak şekilde aşağıdaki maddelere dikkat edilmelidir.
TÜM DUYURULARI GÖR

Çin Vizesi Alacaklara Önemle Duyurulur! 13.04.2013

Çin Vizesi Alacaklara Önemle Duyurulur!

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu, Yetkililik bölgesi dışındaki illerden başvuru kabul etmeyecektir.

Aşağıdaki İller dışıdaki bölgelerde ikamet ediyor iseniz Başvurularınızın Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğinden yapılası gerekmektedir. Ankara Başvurularınızıda Biz Yapıyoruz.

Ayrıca “İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kırklarel, Yalova, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Manisa, İzmir, Aydın, Çanakkale” illerinde ikamet eden pasaport sahiplerinden Ticari Vize Başvurularında Çin”den gönderilmiş Orijinal Davet Mektubu istenmektedir. Davet Mektubu temin etmekte zorlanan Pasaport sahiplerine “Turistik” vize evrakları ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Çin Turistik vize Belgeleri için Tıklayınız.

Çin Halk Cumhuriyeti’ne İstanbul Başkonsolosluğuna Ticari Olarak Vize Başvurusu yapılması 3 Aylık 2 Girişli vize alabilmenize olanak tanır. Aksi taktirde Çin’e 3 ay içersinde 1 kez giriş yapacaksanız Turistik olarak başvuru yapmanız hem işlem süresinin uzamasından hemde Davetiye mecburiyetinden sizi kurtaracaktır.

Detaylı Bilgi İçin: 0212 238 55 35 / 0532 451 81 71 veya info@vizeport.com adresimize mail gönderebilirsiniz.

4.446 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Çin Vize Servisi dedi ki:

    Aydın bölgesi Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğinin yetki alanındadır. Fakat Ankara Büyükelçiliği turistik vize vermemektedir.
    Ticari başvuru yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.